Statybų techninė priežiūra

Statybų techninė priežiūra yra kritinis procesas, užtikrinantis statybos darbų atitikimą projektui, normatyvams ir saugos reikalavimams. Ji apima nuolatinį darbų kokybės, medžiagų atitikimo ir statybos metodų stebėjimą. Taip pat svarbi yra laiku atliekama problemų identifikacija ir sprendimų įgyvendinimas, užtikrinant statinio patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Statinio statybos techninė priežiūra – statytojo (užsakovo) organizuota statinio statybos priežiūra (nuo statinio statybos pradžios iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti), kurios tikslas – kontroliuoti, ar statinys statomas pagal statinio projektą, statybos rangos sutarties (kai statyba vykdoma rangos būdu), įstatymų, kitų teisės aktų, taip pat normatyvinių statybos techninių dokumentų, normatyvinių statinio saugos ir paskirties dokumentų reikalavimus.

– Privačių namų statybos techninė priežiūra
– Atliekamų statybos darbų kokybės kontrolė
– Darbų vykdymo laiko grafikų sudarymas
– Sąmatų sudarymas
– Statybos darbų žurnalų vedimas
– Rangovų ir subrangovų parinkimas
– Atliekamų darbų kiekių tikrinimas
– Konsultacijos statybų klausimais

Statinio statybos techninė priežiūra – statytojo (užsakovo) organizuota statinio statybos priežiūra nuo statinio statybos pradžios iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti. Atliekame kruopščiai ir atsakingai, įvertindami visus faktorius kurie gali būti ateityje – naujų remontų priežastis. Jūsų naujai pastatytas namas, būstas bus pastatytas pagal reikiamus reikalavimus, be priekaištų. Jums nereikės rūpintis ar statybininkai tinkamai atliko savo darbus.

Statybų techninė priežiūra yra reikalinga kai statybos darbai vykdomi pagal šiuos punktus

  • Statybos projektas
  • Rekonstravimo projektas
  • Pastato atnaujinimo (modernizavimo) projektu.
  • Kapitalinio remonto projektu.
  • Griovimo projektu.
  • Griovimo aprašu.

Atliekame statybos darbų techninę priežiūrą, reikliai vertiname įmonės teikiamų paslaugų bei savo atliekamo darbo kokybę.

Siekiame saugoti mus supančią aplinką, sudarome saugias darbo sąlygas ne tik savo darbuotojams, bet ir objektų šeimininkams bei subrangovams. Mūsų įmonės veiklos prioritetai yra darbų kokybė, švari aplinka bei sveiki ir saugūs darbuotojai.

Susisiekime ir rasime bendrą kalbą

Siūlome palankias ir lanksčias sąlygas pagal poreikius. Susisiekite su mumis ir rasime bendrą susitarimą.

Scroll to Top